Site yönetimi, çok sayıda insana hitap etmesinden ve birçok farklı etmenin aynı anda kontrol altında tutulması gerektiğinden yönetim sistemine ihtiyaç duyar.

KANUNUN UYGULANIŞI

ENKARNE, ülkemizde 1965 yılında 634 sayı ile çıkartılmış KAT MÜLKİYETİ KANUNU’ nun 35. Maddesinde yöneticinin görevleri başlıklı bölümünde anlatılan işleri sizler adına uluslararası normlarda yapmak gayesiyle hizmet vermektedir.

Komşuluk ilişkilerinizi en üst saygı ve sınırda yürütebilmeniz adına kat malikleri kanununu, yönetim planınızı, işletme senaryonuzu, merkez yönetim kurulu kararlarını, ülke kanunlarının ve komşuluk ilişkilerinin hassas dengesi gözetilerek uygulamaktadır.

Sizleri resmi, tüzel ve/veya özel kişilere karşı temsil etmek, yapılan işletme faaliyetlerini, periyodik aralıklarla yayınlamak, gelen geri bildirimleri açık ve net şekilde cevaplamaktadır.

Genel Kurul, Merkez Yönetim Kurulu, Denetim Kurulu vb kurulların toplanması, çalışabilmesi ve fayda sağlaması adına her türlü bilgi ve desteği sunma işlemlerini yapmaktadır.