Site yönetimi, çok sayıda insana hitap etmesinden ve birçok farklı etmenin aynı anda kontrol altında tutulması gerektiğinden yönetim sistemine ihtiyaç duyar.

İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK

İnşaat sonrası temizlik son derece önemli ve dikkat edilmesi gereken bir konudur. Ahşap, cam, seramik, granit, metal vb. yüzeylerin çizilmeden, tahriş edilmeden, hiçbir bozulma olmadan temizlenmelidir.

Tecrübelerimize dayanarak söyleyebiliriz ki, gereği kadar kullanmadığınızda sadece su ile yapılan temizlik dahi ahşap zeminleri deforme edebilmektedir. Kaldı ki bir adım ötesi kimyasallar, keskin materyaller, zemine uygun olmayan temizlik makine petleri büyük maliyetleri kadar, yapının teslimini geciktirmekte ve üreticiye ciddi zararlar verebilmektedir.

Bu nedenle çok iyi temizlik yapan personeller bile inşaat sonrası yüzeylerde zorlanabilmektedir. Firmamız bu konuda kendini kanıtlamış tecrübeli ve bilgili ekiplerle çalışmaktadır.

Mühendis ekibimizin denetimleriyle üçüncü göz hizmeti vererek, kontrol, verim ve memnuniyet sağlanmasını garanti etmekteyiz.