Site yönetimi, çok sayıda insana hitap etmesinden ve birçok farklı etmenin aynı anda kontrol altında tutulması gerektiğinden yönetim sistemine ihtiyaç duyar.

HUKUK DANIŞMANLIĞI

Hukuki danışmanlık çerçevesinde iş ve yaşam merkezlerinde yönetimin özelliklerine, hukuki olarak takip edilmesi gereken rutin işlere, malik ve kiracıların hak ve yükümlülüklerine, yönetiminin hak ve yükümlülüklerine, yönetim planını uygulamada görülen problemlere yaklaşım ve hukuki destek çok önemlidir.

ENKARNE, başta toplu yaşamın doğallığında sürdürülebilmesi adına gerek usul ve gerekse içerik olarak başta Kat Mülkiyeti Kanunu olmak üzere diğer kanunlarla harmanlanmış Yönetim Planını en doğru şekilde hazırlamaktadır. Doğru hazırlanmayan planların oluşturduğu sorunları ise hukuki altyapıya sahip yönetim planı değişikliğiz, genel kurul ve MYK kararları ile düzgün bir sisteme adapte etmektedir.

ENKARNE, İnşaat sektörünün ülke çapında ki ilk on firmasının dördüne HUKUKİ MÜŞAVİRLİK hizmeti vererek bu konuda ki yetkinliğini tartışılmaz hale getirmiştir.