Site yönetimi, çok sayıda insana hitap etmesinden ve birçok farklı etmenin aynı anda kontrol altında tutulması gerektiğinden yönetim sistemine ihtiyaç duyar.

GENEL TEMİZLİK

Temizlik hizmetleri herkesin üzerinde fikir söyleyebileceği ender konulardan biridir. Bu nedenle en çok sözü edilen, değerlendirme yapılan hizmet türüdür.

Bizler için TEMİZLİK doğrudan SAĞLIK olarak gördüğümüz bir konudur. Keza doğru ve düzgün yapılmadığında hastalık oluşturduğunu, haşere, sürüngen vb canlı yapılanmalarına sebep olduğunu, daha da ileri gidilirse fiziksel ve psikolojik rahatsızlığa kadar yol açacağının farkındalığıyla hizmet vermekteyiz.

Temizliğini yaptığımız her yüzeyin hangi kimyasal ile ne ölçüde yapılması, hangi tür materyalle silinmesi, hangi sürelerde tekrarlanması, hizmetin ve hizmetlinin hijyen uygulamasının nasıl olması gerektiği, Yıllık Eğitim Seminerlerimizin ana konusu olarak geçmektedir.

Anlaşmalı olduğumuz ulusal ve uluslararası kalite belgelerine sahip temizlik kimyasalı ve malzemesi sağlayan kritik tedarikçiler ile olası sağlık sorunlarına karşı ağır cezai şartlarla imzalamış olduğumuz uzun dönemli sözleşmeler, onların da konuya en az bizim kadar hassas bakmalarını sağlamaktadır.