Site yönetimi, çok sayıda insana hitap etmesinden ve birçok farklı etmenin aynı anda kontrol altında tutulması gerektiğinden yönetim sistemine ihtiyaç duyar.

GAYRİMENKUL / EMLAK DANIŞMANLIĞI

Bir Mülkün huzurlu, konforlu ve keyifli olmasının en önemli unsurlarından biri orada yaşayanların kültürel - ekonomik yapısının birbirine yakın olmasıdır. Bu yapı mülkün bağımsız bölümlerinin satışı – kiralanması – kullanılması aşamasında dikkate alınmaması durumunda oldukça fazla sorunla karşı karşıya gelinmektedir.

ENKARNE, dolaylı olarak veya doğrudan bu hassasiyet dengesini sağlayarak tarafların yaşam kalitesini artırmayı bir görev kabul eder.

Gayrimenkul danışmanlığı hizmetimizle Üretici – Satıcı- Alıcı doğru koşullarda işlemlerini gerçekleştirebilir. Gayrimenkul konusunda sizlere en iyi hizmeti vermeyi görev edinmiş olan ENKARNE ile çalışarak doğru yatırımlar yapabilir ve yatırımlar sonucunda güzel sonuçlar alabilirsiniz.

Bu süreci en iyi şekilde bilen ve gerekli araştırmaları en iyi şekilde yapan ENKARNE ile çalışmak taraflar için karşılıklı fayda sağlayacaktır.