Site yönetimi, çok sayıda insana hitap etmesinden ve birçok farklı etmenin aynı anda kontrol altında tutulması gerektiğinden yönetim sistemine ihtiyaç duyar.

BORDROLAMA

Rekabet küresel anlamda artarken firmalar hayatta kalabilmek için ana işkollarına odaklanmak zorundalar. ENKARNE, kurumunuzun üzerinde ki personel bulma, işe alma, adapte etme, yetiştirme, ücretlendirme, resmi hak ve yükümlülüklerini takip etme, iş akdi sonlandırma, hukuki sorunlarla mücadele etme vb gibi tüm üretiminiz dışında ki zaman ve nakit harcamalarınızın önüne geçmektedir.

Kurumunuzun bordrolama ve özlük işleriyle ilgili iş süreçlerin tarafımızdan alınması ile sizleri yasal sorumluluklardan kurtarmak, maliyetlerinizi düşürmek, teşviklerden faydalandırmak, işine odaklanan verimli personelleriniz olması, işiniz olmayan süreçlerden kurtulmanızı sağlanır.

Personel maliyetleri bir kurumun hammadde dışındaki en ciddi maliyetleridir. Yanlış bir personelin kuruma vereceği zarar kimi zaman kepenk kapatmaya kadar gidebilmektedir.

ENKARNE, personeli risk olmaktan çıkarıp, kurumunuzun gelir hanesinde gözüken en değerli demirbaş haline dönüştürmeyi ilke edinmiş BORDROLAMA ve çözüm ortağıdır.